KÜNYE

Futbolun evliya çelebisi Spor Adamı AHMET ÖZER Beyin kurduğu ,Türk Futbolunun 81 ilde nabzını tutan gerçekleri tüm çıplaklığı ile gösteren, gücünü halktan alan, haklının yanında olan, güvenilir ve tarafsız ilkeli gerçekleri yazan futbol sitesidir Marka Futbol.

 

 

MARKA FUTBOL HER YIL ÖDÜL TÖRENİ TERTİPLİYOR

 Gücünü halktan, tarafsız ilkeli, doğrunun peşinde, araştırmacı ve haklının yanında olan Türkiye’nin 1 Numaralı Futbol Sitesi www.markafutbol.com marka futbol gerek resmi web sitemizde, gerekse de Türkiye’nin dört bir köşesindeki yerel gazeteciler vede Türkiye’deki üst düzey futbol otoritesi ile koordineli olarak gerçekleştirdiğimiz, Sitemizde de Anketler düzenleyerek sizlerinde oylamada bulunduğu, ayrım yapmadan Süper Ligden 3.lige kadar ( Yılın takımı, Yılın teknik direktörü, Yılın Futbolcusu, Yılın Yöneticisi, Yılın kalecisi, Yılın gazetecisi, Yılın röportajı, Yılın En iyi spor programı V.S. bir çok dalda geniş kapsamlı ödül töreni tertipliyoruz.

Marka Futbol Yılın Futbol Oscarları ödül töreninde Türkiye'de taraflı tarafsız bütün Medya, Tv, Basın ve kulüplerin gözü ve kulağı yalnızca bu ödül töreninde atıyor.

Türkiye'de ilkleri yapmanın mutluluğunu yaşıyor ve yaşatıyoruz.


MARKA FUTBOL YAYIN İLKELERİ

Marka Futbol spor sitemiz Süper Toto Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, Spor Toto 2.lig Kırmızı Grup, Spor Toto 2. lig Beyaz Grup, Spor Toto 3.Lig 1.Grup,2.Grup ve 3.Grup la ilgili Bütün takımlardan en taze haberleri son dakika haberlerini, takımların hakkındaki gelişmeleri haberlerini, transferlerini, hedeflerini takımların gidişatlarını sıcak gelişmeleri bütün takımlar adına neyi duymak neyi görmek istiyorsanız çok fazlasını http://www.markafutbol.com/ spor sitemizden an ve an takip ederek duyup ve göreceksiniz.

Marka Futbol spor sitemizde adında öne çıktığı gibi markadan asla taviz vermeyeceğiz, ilkeli doğru kaliteli araştırmacı konuları çarpıtmayan tarafsız şeffaflığı kendimize ilke edinerek. markafutbol ile Türkiye’mizde yapılmamışı bir ilki yaptık.

Sitemizde çoğu ilden birçok bölgeden yazar arkadaşlar ve değerli futbol adamları var. Zamanlada her bölgeden her ilden her takımın tek tek analiz eden yazarları olacak o yazarların yazıları ile takımlara ve taraftarlarına ve kentin ileri gelenlerine ışık tutacaklardır.

Halka Hizmet hakka Hizmet parolasıyla öz verili çalışma arkadaşlarımızla reklama ihtiyacı olan adını ve ismini duyurmak isteyen başarılı şirket ve firmaları da düşündük ve onlar içinde sitemizde isteği takımın sayfasında reklam alanları düzenledik. Dileyen diledi takımın sayfasına reklam vermeleri mümkün olacaktır. Adını duyurup işlerinde daha çok kazanç prestij sağlayacaklardır.

Sizler bize kalbinizi sundunuz bizlerde sizlere sevgimi saygımızı sunuyoruz. Sevgi paylaştıkça güzeldir. Güzel olan Türkiye’mizin Güzel insanlarına da Güzel şeyler marka şeyler yakışır. O yüzden 1 Haziran 2010 tarihinde markafutbol’u kurduk. Arz ederiz.MARKA FUTBOL YÖN.K.BŞK. AHMET ÖZER

MARKA FUTBOL YÖN.K.YRD. ENVER ARSLAN

 

 

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

04 Ocak 2024 Perşembe
Esenler Erokspor İddialı
04 Ocak 2024 Perşembe
Marco Paixao Şanlıurfaspor'da
03 Ocak 2024 Çarşamba
Pazarspor'da yeni hoca belli oldu
03 Ocak 2024 Çarşamba
Bursa'da Seçim
03 Ocak 2024 Çarşamba
Türkiye'de temel sorun prim