19 Ekim 2022 Çarşamba

Renklerin çıkarları değil, futbolun kurallarının konuşulduğu Marka Futbol spor programı, her hafta Pazartesi sürpriz konu ve konularla Rumeli TV’de Türk Futboluna ışık tutuyor…

MARKA FUTBOL İZLEYENLERİ FUTBOLA DOYURDU

Her hafta Pazartesi günleri Türkiye saatleri 22:10'u gösterdiğinde Rumeli TV’de Marka Futbol programında Spor Adamı Ahmet Özer hazırlayıp sunuyor, Sportmen teknik direktör Serhat Güller ve Futbol Akın Şatıroğlu yorumladı.KAYSERİSPOR NASIL KAZANDI? GALATASARAY NEDEN KAYBETTİ ?

17 Ekim Pazartesi2022 saatler 22:10’da başlayan Marka Futbol’un ikinci bölümünde ise saatler 23:00’ü gösterdiğinde Kayserispor-Galatasaray maçının öncesi sonrası, tartışmalı pozisyonları, taktik teknik, sağ içi yerleşim ve dizilişler yorumlandı.Kayserispor'un 2-1'lik galibiyeti ile sona eren Galatasaray maçı tüm ayrıntıları ile Marka Futbol'da geniş yer buldu.Ayrıca Okan Buruk ve Çağdaş Atan’ın maç sonrası açıklamaları da yer buldu.  Anadolu’nun sesi Ahmet Özer, Sportmen teknik direktör Serhat Güller ve Futbol Akın Şatıroğlu yorumladı.Ayrıca Süper Lig ve TFF 1.Lig’de haftanın maçları, gelecek haftanın oynanacak maçları geniş yer buldu. Hepsi ve daha fazlasını videomuzdan izliyebilirsiniz.NOT: Haber video Galeri kısmından Marka Futbol ‘un 17 Ekim 2022 Pazartesi günkü canlı yayınını (2.Bölümünü) izleyebilirsiniz.

Haber Resim Galeri

Haber Video Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

01 Aralık 2023 Cuma
Vanspor'da Feyat Kıyak Mutluluğu
01 Aralık 2023 Cuma
Erol Can Akdağ sezonu kapattı
01 Aralık 2023 Cuma
Göztepe'den yeni proje
01 Aralık 2023 Cuma
Altay'da Profosyenel imza