11 Ekim 2013 Cuma

Futbolun havasını solumuş tozunu yutmuş, sizlerin de beğenerek okuduğu Ferhat Direkçi, Milli Takımızı Yazdı. İşte Spor adamı Ferhat Direkçi’nin kaleminden ''Milli Takım Umutlandı'' yazısı sizlerle..

MİLLİ TAKIM UMUTLANDI


Dünya kupası yolundan gerimi dönüyoruz derken,orkestra şefliğine getirilen FATİH TERİM durun bakalım,yok öyle hemen pes etmek yok dedi, topladı cengaverleri,en iyi yaptığı şeyi yaptı psikolojik açıdan en üst seviyeye çıkardığı futbolculara gerekenleri anlattı,Estonya maçı dünya kupası virajına  romanya ile kafa kafaya girmemize neden oldu..

 ikili maç averajına sahip olan milli takımımız son maç olan hollanda maçını kazanması halinde dünya kupası hayallerimizinde gerçekleşmesini sağlayacaktır.. son maçlarda macaristanın andorayı ,romanyanında estonyayı rahat gececeğini sanıyorum.iş yine kendi kayığımızda kendi küreğimizi çekmemize kaldı.
Hollanda yenilmeyevek takım değil,dünya kupasına gitmeyide garantilediği için umarım rehavet içinde ve eksik kadroyla gelirler.gerçi türk insanı istedikten sonra fethetmeyeceği kale yoktur..hollanda kalesinide fethedecek güce sahibiz yeterki isteyelim. Fatih terim maç gününe kadarki bu kısa zamanda inanıyorum gereken psikolojik motivasyonu verecektir..  
 Milli takımımız aslında çok güçlü ve bugün sahada inanın %60 kapasite ile oynadılar,hollanda maçını düşünerek bunu yaptıklarını biliyorum..ve ben tüm kalbimle hollandayı yeneceğimize inanıyorum.


 Bugünkü maçı uzun uzadıya yazmamın bir anlamı yok..hedef belli rota BREZİLYA ,,
 VE ZAMAN...TÜRK İNSANININ EN ZOR ANINDA BİLE NELER BAŞARDIĞINI DÜNYAYA GÖSTERECEĞİ ZAMANDIR..
 VE FUTBOLCULAR..DÜNYA ARENASINDA BOY GÖSTERECEĞİ FIRSATI YAKALAYACAKLAR..TÜM DÜNYA ONLARI İZLEYECEK..

 VE BİZLER..BU GURURU YAŞAMAMIZ İÇİN TÜM DESTEĞİMİZİ MİLLİ TAKIMA HİSSETTİRMELİYİZ..
 Saygılarımla..

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

01 Aralık 2023 Cuma
Vanspor'da Feyat Kıyak Mutluluğu
01 Aralık 2023 Cuma
Erol Can Akdağ sezonu kapattı
01 Aralık 2023 Cuma
Göztepe'den yeni proje
01 Aralık 2023 Cuma
Altay'da Profosyenel imza