20 Ekim 2022 Perşembe

Anadolu’nun sesi spor adamı Ahmet Özer, Murat Özkaya örnek teşkil ediyor ve Murat Özkaya Adamsın adam diyerek, Özkaya’nın Eskişehirspor’a yardımda bulunduğunun altını çizerek  önemli bir haberciliğe daha imza attı.

AHMET ÖZER, MURAT ÖZKAYA’YI HER PLATFORMDA EL ÜSTÜNDE TUTUYOR

Sırf Murat Özkaya’nın takımı (Eyüpspor) galip gelsin kazansın diye iç saha maçlarına giden Anadolu’nun sesi spor adamı Ahmet Özer, gerek canlı yayınlarda gerekse konuk olduğu televizyon ve radyo programlarında ve gerekse de sosyal medya platformlarında sürekli Murat Özkaya’yı övüyor vede el üstünde tutuyor.Anadolu’nun sesi spor adamı Ahmet Özer’e, Murat Özkaya sevgisi nasıl ve nerden başladı diye sorduk. Açık yüreklilikle dobra dobra cevapladı.Ahmet Özer: ‘’ Peygamber efendimiz derki. Bir insan iyimi? Kötümü ? Yüzüne bakın anlarsınız der. Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Murat Özkaya’nın yüzüne baktım Nur var’’ diyerek sözlerine başladı.

Anadolu’nun sesi spor adamı Ahmet Özer: Sayın Murat Özkaya’nın yaptıklarını yapmak büyük yürek ister, sevgi ister, aşk ister, Maddiyat ister ve zaman ister. Saatlerce Sayın Murat Özkaya’yı anlatsam kelimeler ve sözler soluk kalır. Kısaca, ben kolay kolay kimseye büyük başkan demem, ama Murat Özkaya çok farklı. Benim için ''Murat Özkaya Büyük Başkan'' ve yüce ALLAH sayın Murat Özkaya’yı her daim mutlu etsin vede Sayın Murat Özkaya’nın kalbine göre versin. Bu ülke kolay kolay Murat Özkaya yetiştirtmiyor’’ dedi.

Şimdi ise Ahmet Özer’in,  Murat Özkaya’nın Eskişehirspor’a yardımda bulunduğunun altını çizerek  önemli bir haberciliğe daha imza attığı haber sizlerle.

MURAT ÖZKAYA ADAMSIN ADAM

TFF 1. Lig Kulüpler Birliği ve Eyüpspor Kulübü Başkanı Murat Özkaya, kulübe 500 bin TL’lik destek vermesi camia adına büyük umut oldu.

MURAT ÖZKAYA'DAN ESKİŞEHİRSPOR'A JEST !

Eskişehirspor’un içinde bulunduğu dosyaları kapatabilme adına düzenlenen kampanya hız kazandı. TFF 1. Lig Kulüpler Birliği ve Eyüpspor Kulübü Başkanı Murat Özkaya, kulübe 500 bin TL’lik destek verdi.

Eyüpspor Başkanı Murat Özkaya: “ Ben sadece 1.Lig Kulüpler Birliği başkanı ve Eyüpspor başkanı değil bir sporseverim. Eskişehirspor’un durumu bizleri çok üzüyor o yüzden sahip çıkma gereği duyduk, Eskişehirspor yok olmasın, hep yaşasın” dedi.


ESKİŞEHİR YÖNETİMİ, MURAT ÖZKAYA’YA TEŞEKKÜR ETTİ !

Böylesi bir desteğin gelmesi adına Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mehmet Şimşek ve yönetim kurulu üyeleri Eyüpspor camiasına teşekkür ettiler.

Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek, “Futbol kardeşliktir. Futbol dostluktur. TFF 1. Lig kulüpler birliği 250 bin TL Eyüpspor Kulübü @eyupsporkulubu 250 bin TL Toplam 500 bin TL maddi bağışı Trabzonspor Kulübüne yatırarak #Eskişehirspor’un yaşaması için destek olacaklarını açıkladılar” diye konuştu.CANLI YAYINDA BU HAFTA, MURAT ÖZKAYA’NIN JESTİNE YER VERECEK !

Ayrıca bu hafta Marka Futbol programında Murat Özkaya’nın Eskişehirspor’a yaptığı jesti ve Eyüpspor-Sakaryaspor maçını ayrıca masaya yatıracak ve canlı yayında Marka Futbol ’da işeyecek.Türkiye saatleri 22:10'u gösterdiğinde Rumeli TV’de Marka Futbol programında. Spor Adamı Ahmet Özer hazırlayıp sunuyor, Sportmen teknik direktör Serhat Güller, Futbol Akın Şatıroğlu ve bu haftadan itibaren sürekli sabit olarak katılacak Teknik Direktör Cihat Arslan yorumluyor.

Haber Resim Galeri

Haber Video Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

04 Ocak 2024 Perşembe
Esenler Erokspor İddialı
04 Ocak 2024 Perşembe
Marco Paixao Şanlıurfaspor'da
03 Ocak 2024 Çarşamba
Pazarspor'da yeni hoca belli oldu
03 Ocak 2024 Çarşamba
Bursa'da Seçim
03 Ocak 2024 Çarşamba
Türkiye'de temel sorun prim