03 Eylül 2022 Cumartesi

EDİRNESPOR BAŞKANI SEÇTİ

3.Lig 1.Grup ekiplerinden Edirnespor, yeni başkanını seçti…

NABİ KIRMIZI EDİRNESPOR’DA BAŞKANI

Nabi Kırmızı Edirnespor’un yeni başkanı oldu.

NABİ KIRMIZI OYLARIN TAMAMINI ALDI

Edirnespor başkanı seçildi. Edirne spor kulübünün olağan üstü kongresi  bugün yapıldı. Tek aday ile gidilen kongreye aday olan Nabi Kırmızı, tüm üyelerin oylarını alarak. Edirne spor kulübü başkanı seçildi.FUTBOL ADAMI ADNAN ÇOBAN YALNIZ BIRAKMADI !

Marka Futbol yorumcusu futbol adamı Adnan Çoban, Edirne Valisi, Edirne Belediye Başkanı, Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay ve bir çok üst düzey iş adamı Nabi Kırmızı’yı bu anlamlı günde yalnız bırakmadı.ADNAN ÇOBAN, NABİ KIRMIZI İLE EDİRNE TÜRKİYE'DE SES GETİRECEK

Her hafta Pazartesi akşamları Türkiye Saatleri 22:10'u gösterdiğinde Rumeli Tv ekranlarında Spor Adamı Ahmet Özer, tecrübeli ve sportmen teknik direktör Serhat Güller ile canlı yayın yapan ve Türk futbolunda haftayı yorumlayan Adnan Çoban açıklamada bulundu.Televizyonların sevilen ismi futbol adamı Adnan Çoban, yapmış olduğu açıklamada Nabi Kırmızı ve yönetiminin Edirnespor'u çok daha güzel seviyelere getireceğinin altını çizdi ve Nabi Kırmızı ile Edirne ve Edirnespor çok ses getirecek vede çok başarılı olacağına inancım tam dedi.Başkan Nabi Kırmızı, tüm üyelere davetlilere katılımcılara teşekkür etti.2022-2023 futbol sezonunda 3.Lig 1.Grup’ta mücadele edecek Edirnespor, ligin 1.haftasında 4 Eylül Pazar günü (Yarın) kendi evinde Çatalcaspor ile ilk müsabakasına çıkacak.

Marka Futbol ailesi olarak, Nabi Kırmızı’yı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dileriz.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

28 Eylül 2022 Çarşamba
Göztepe işte yeni teknik direktörü
28 Eylül 2022 Çarşamba
Yılmaz Vural Marka Futbol'da