31 Ağustos 2022 Çarşamba

Edirnespor Kulübü’nün 3 Eylül tarihinde düzenleyeceği olağanüstü kongre ile birlikte başkan değişikliğine gidecek.İş insanı Nabi Kırmızı’nın başkanlığa aday oldu...NABİ KIRMIZI EDİRNESPOR’A BAŞKAN ADAYI

Spor adamı Ahmet Özer,  Edirnespor başkan adayı Nabi Kırmızı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.’’NABİ KIRMIZI ÖRNEK TEŞKİL  EDEN ÖNEMLİ ŞAHŞİYET’’

Spor adamı Ahmet Özer: ’’Nabi Kırmızı örnek teşkil eden önemli şahsiyet.

Nabi Kırmızı beyefendiyle tanışmamız Şanlıurfaspor yönetimindeyken, sportmen teknik direktör Cihat Arslan vesilesiyle oldu.

25 Eylül 2016’da Tv Ekranlarında Tarafsız Saha programında 2 saat canlı yayın yaparak Süper Lig, TFF 1.Lig ve Türk futbolunu konuşmuştuk.

Nabi Kırmızı beyin bilgi ve birikimi ile futbol severler kaliteli yorumlara doymuştu ve taraflı tarafsız her kesimin takdirini toplamıştı Nabi Kırmızı beyle yapmış olduğumuz canlı yayın.

Tekrarlarını ise Rumeli Tv’ede Marka Futbol spor programında yapacağız inşallah ‘’ diyerek sözlerine başladı.

’’3 EYLÜL 2022 EDİRNE VE EDİRNESPOR İÇİN MİLAT’’

Spor adamı Ahmet Özer: ’’Ben inanıyorum ki, 3 Eylül 2022 Edirne ve Edirnespor için milat. Çünkü; Nabi Kırmızı’nın olduğu her yerde güzellikler, adamlık, duruş ve başarı olur. Nabi Kırmızı demek başarı demek, başarı demek ise Nabi Kırmızı demek.  Sözün kıssadan hisse özü 3 Eylül 2022 Cumartesi günü Nabi Kırmızı başkanlığıyla Edirne ve Edirnespor kazanacak. 3 Eylül 2022 Edirne ve Edirnespor için bence Milat ’’ dedi.

’’NABİ KIRMIZI İLE EDİRNE GÜZEL GÜNLER GÖRECEK’’

Spor adamı Ahmet Özer: ’’ Futbol bilgisine, kişiliğine,duruşuna ve adamlığına çok inandığım Nabi Kırmızı bey ile birlikte Edirnespor’un önünün çok daha açılacağına, kenti 7’den 70’e bütünleştirip çok başarılı olacağına ve Edirnespor’u üst liglere taşaıyacağına ve şampiyonluk vede şampiyonluklar yaşatacağına inancım ve güvencim tamdır. Edirne ve Edirnespor Nabi Kırmızı ile çok güzel günler görecek’’ diye sözlerini tamamladı.


    NABİ KIRMIZI KİMDİR?  

27 Aralık 1964 yılında Şanlıurfa’da doğan iş adamı Nabi KIRMIZI, hemşerileri arasında ve çevresinde oldukça sevilen ve desteklenen bir kişiliğe sahiptir.

TÜRMOB üyesi olarak Mali Müşavirlik ruhsatı ile Kamu Gözetim Kurumuna bağlı Bağımsız Denetçilik ruhsatlarına sahip olan Nabi Kırmızı,

hem ulusal hem de uluslararası ölçekte finans, eğitim, gıda ve sağlık gibi birçok sektörde faaliyet gösteren şirketlerin kurucu ortağı olmuştur ve yönetim kurullarında aktif olarak görev almaktadır.

Girişimci karakteri ve hayırsever kimliği ile tanınan Nabi Kırmızı, gerçekleştirdiği yatırımlar ve üstlendiği sosyal sorumluluk projelerinin yanında entelektüel kimliği ve toplumsal sorunlara yönelik duyarlılığı çerçevesinde yerel ve ulusal çapta çeşitli makaleler ve kitap çalışmaları ile de içinde yaşadığı cemiyete katkısını sunmaya devam etmektedir Eğitim İktisat Fakültesi lisans eğitimi sonrası Yüksek Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü sosyal yapı ve sosyal değişme (Sosyoloji) yüksek lisans programında tamamlamıştır.

Nabi Kırmızı Özellikle eğitimli toplumun önemine dair duyduğu güçlü sorumluluk duygusu ile eğitim alanında aktif görevler almış ve bu alanda yatırımlar yapmıştır.


1993-1995 eğitim öğretim yılında öğretmenlik yaparak bilgi ve birikimlerini öğrencilere aktarırken, öğrencileri ile kurmuş olduğu bağ ve sergilediği üstün performans sayesinde okul idaresince yılın öğretmeni olarak ödüllendirilmiştir.


Eğitimci kişiliği ile çeşitli kolej ve vakıf üniversitelerinin kurucuları arasında yer alan Kırmızı halen İstanbul Topkapı Üniversitesi kurucu vakfı olan Ayvansaray Eğitim Vakfı mütevelli heyet başkanlığı ve İstanbul Topkapı Üniversitesi mütevelli heyet Başkan vekilliği görevlerinde bulunmaktadır.

Girişimler Finans, Sağlık, Eğitim, Gıda sektörlerinde yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren şirketlerin kurucusu olarak Yönetim kurullarında yer alan Kırmızı, sosyal sorumluluk olarak gördüğü, Tarım ve hayvancılık sektörüne yatırım yaparak 10 bin kapasitesi ile ülkemizin en büyük damızlık işletmelerinden birinin işletmesini yapmaktadır.

STK Çalışmaları Nabi Kırmızı, yapmış olduğu yatırımlarda özellikle ekonomide istihdamın önemi doğrultusunda hareket ederken görev almış olduğu sosyal sorumluluk projeleri, dernek çalışmaları ve yardım kampanyaları ile dayanışma kültürünün yaygınlaşması anlamında öncü karakteri ile tanınmaktadır.

Bunların yanında topluma faydalı olacak birçok faaliyette özveri ile çalışmış olan Nabi Kırmızı, hemşeri dernek çalışmaları kadar diğer dernek, STK çalışmalarında da aktif görevler almıştır.


Nabi Kırmızı’nın geçmişte ve hali hazırda görev aldığı bazı Vakıf, Dernek ve kamu yararına çalışan kurumlar aşağıda özetlenmiştir.

İstanbul Ayvansaray Eğitim vakfı mütevelli heyet başkanı

İstanbul Topkapı üniversitesi mütevelli heyet Başkan V.

Kamu Gözetim Kurulu Bağımsız Denetçi  Üyeliği Urfa Sanayici ve iş insanları Derneği (URSİAD) Yönetim Kurulu Başkanlığı,

İstanbul teknik üniversitesi (İTÜ) spor Asbaşkanlığı Galatasaray Spor Kulübü Kongre Üyeliği,

Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905GSYİAD) kongre Üyeliği,

İstanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (İSMMMO) Danışma kurulu üyeliği, İstanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (İSMMMO) Üyeliği,

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Üyeliği,

 İSMMMO Avcılar İlçe Temsilciliği, Şanlıurfa Spor Asbaşkanlığı Şanlıurfaspor Kongre Üyeliği,

İstanbul Şanlıurfalılar Dayanışma Derneği Genel Sekreterliği Nişantaşı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Üyeliği Marmara Bölgesi Fotoğrafçılar Derneği Kurucu Başkanlığı,

Girişimci Fikirler Derneği (GİFDER) Onursal Başkanlığı,

İngilizce bilen Nabi Kırmızı, İstanbul’da ikamet etmekte olup evli ve dört çocuk babasıdır.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

28 Eylül 2022 Çarşamba
Göztepe işte yeni teknik direktörü
28 Eylül 2022 Çarşamba
Yılmaz Vural Marka Futbol'da