21 Haziran 2022 Salı

Türkiye sevdalısı, Giresun ve Giresunspor için gecesini gündüzüne katan sayın AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Giresunspor yönetimine çok net ifadelerle İstanbul’dan seslendi…

YÖNETİM ŞEFFAF OLACAK VE HESAP VERECEK

Son zamanlarda kibirinden ve egosundan yanından geçilmeyen adeta insanları ben yarattım edasında sürekli kibirli ve egolu tavır sergileyen Giresun’da başkan Hakan Karaahmet’e, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli’den çok net açıklamalar geldi.

İstanbul Beykoz Giresunlular Derneği’nin düzenlediği “21. Yaz Şenliği” programına katıldığı programda Canikli, burada Giresunspor ve yönetimi  ve bilhassa kibirli ve egolu Hakan Karahmet’le ilgili görüş ve düşüncelerini açıkladı. 

Canikli, Beykoz Giresunlular Derneği’nin düzenlediği “Yaz Şenliği’nde” Giresunspor’u konuştu. Canikli: “Yönetim şeffaf olacak,  nereye ne harcadığını, her ay, her hafta paylaşacaklar kamuoyu ile paylaşacak, başka bir şey istemiyoruz” dedi.

Şenliğe katılanlardan Giresun Çotanak Stadyumu’nu gezmelerini isteyen Canikli, Giresunspor’la gurur duyduklarını ve herkesin bu tür değerlere sahip çıkmasını isteyerek; “İlgilenmemiz gerekiyor, ilgilenmek demek illa para vermek maddi katkı sağlamak değildir. Bu tür değerlerimizin geriye gitmemesi için bunları çok yakından takip etmemiz gerekiyor, her şeyiyle ilgilenmemiz gerekiyor, gelirleriyle, harcamalarıyla ilgilenmemiz gerekiyor. 20 yıldan bu yana çok mücadele veriyoruz bu noktaya gelmemiz için büyük sıkıntılar yaşadık, elhamdülillah rabbim nasip etti süper lige çıktık” dedi.

 

YÖNETİME SESLENDİ: “ŞEFFAF OLUN, HESAP VERİN”

 

Canikli, Giresunspor yönetiminin çok dikkatli olması gerektiğini de belirterek birçok anlı şanlı şehir kulüplerinin şu anda kendilerini bal liginde bulduğunu ifade etti.

 

“Özellikle halk açık kurumlarda Giresunspor gibi kurumlarda görev yapan herkesi takip etmemiz gerekiyor” diyen Canikli; “Bunun da yolu yöntemi belli, şeffaf olacaklar. Giresunspor’un gelirleri, harcamaları kuruşuna kadar kamuoyu ile paylaşılmalı doğrusu. Daha önceki yıllarda da ben bunu söyledim. Şimdi daha önemli. Allah korusun yapacağımız bir hata Giresunspor’u çok daha kötü noktalara getirebilir. Onu anlatmaya çalışıyorum. Tek istediğimiz bu. Yönetimde bulunan arkadaşlarımız şeffaf olacaklar, nereye ne harcadıklarını kamuoyu ile paylaşacaklar, her ay, her hafta paylaşacaklar bu noktalara kolay gelinmedi” şeklinde konuştu.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

24 Haziran 2022 Cuma
Boluspor transferde atağa kalktı
24 Haziran 2022 Cuma
Badou Ndiaye Adana Demirspor'da