22 Ekim 2022 Cumartesi

Zeytinburnu Belediye Başkanı Sayın Ömer Arısoy, 24 Ekim 2022 Pazartesi günü Saat: 22:10’da Rumeli Tv ekranlarında sevilen spor programı Marka Futbol’a konuk oluyor…

ÖMER ARISOY MARKA FUTBOL’DA

Anadolu’nun sesi Ahmet Özer’in deyimiyle, İstanbul’un kalbi ve Türkiye’ye açılan penceresi Zeytinburnu’dur.  Zeytinburnu aşığı Türkiye sevdalısı sayın Ömer Arısoy, bu pazartesi günü(24 Ekim 2022) Türkiye Saatleri 22:10'u gösterdiğinde Rumeli Tv ekranlarında Marka Futbol spor programında canlı yayında.
ZEYTİNBURNU MARKA FUTBOL’DA !

Marka Futbol, Zeytinburnu’nda mahallelerde röportaj yaptı. Zeytinburnu Belediye başkanını Zeytinburnu’lu vatandaşlara sordu. Zeytinburnu’lu vatandaşların özel röportajları sayın Belediye Başkanı Ömer Arısoy’un canlı olarak katıldığı Marka Futbol ‘da olacak.  Hepsi ve daha fazlası 24 Ekim 2022 Pazartesi günü Saat: 22:10’da, canlı yayında Marka Futbol ’da.ÖMER ARISOY,  ZETİNBURNU SEVDALISI VE TÜRKİYE AŞIĞI !

Türkiye’de istikrarı, Dünya’da ise itibarı sağlayan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği ve gösterdiği hedefte tek yürek olarak, Zeytinburnu ve Türkiye için gecesini gündüzüne katarak aşkla çalışan çok sevilen belediye başkanıdır sayın Ömer Arısoy.ÖMER ARISOY İLE ZEYTİNBURNU ÇAĞ ATLADI!

Sayın Ömer Arısoy ile Zeytinburnu güzellikler ve müthiş hizmetler veriyor ve sporda ise göz kamaştırıyor.  Avrupa’nın en büyük Buz pisti. Biri olimpik biri antrenman iki pist. Yaz ve Kış Okullar., Çocuklarımı için Kay-Kay park.  Bayanlar için Plates ve Fitnes salonları Zeytinburnu’nda.

Rumeli Tv’de Marka Futbol spor programında 24 Ekim 2022 Pazartesi günü Saat: 22:10’da, canlı yayında tek tek ekranlara gelecek.


AVRUPA’NIN EN BÜYÜK BUZ PİSTİ ZEYTİNBURNU’NDA!

Zeytinburnu’na aşkla hizmet eden ve hizmet etmekte olan sayın Ömer Arısoy aynı zamanda sporun vede sporcunun dostudur. Zeytinburnu’na Avrupa’nın en büyük Buz pistini kazandırdı. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük buz pisti Zeytinburnu’nda. Zeytinburnu buz pisti. Biri olimpik biri antrenman iki pist bulunuyor.

YAZ VE SPOR OKULLARI ZEYTİNBURNU’NDA

9 Branş, Uzman eğitmenler, 2000 Binden ( İki Binden ) fazla öğrenci, Zeytinburnu’lu evlatları sporla buluşturmaya devam ediyor. İçlerinden şampiyonlar çıkacak buna bütün kalbimizle inanıyoruz. En önemlisi onlar (Zeytinburnu’lu evlatları) mutluysa bizde mutluyuz.

KAY-KAY PARKI ZEYTİNBURNU'NDA

Zeytinburnu’nda mutlu çocuklar görmek istiyoruz, çocukların hayallerine eşlik etmek sevinçlerine ortak olmak. Tamda bu nedenle çocuklar istedi, Zeytinburnu Belediye Başkanı Sayın Ömer Arısoy yaptı. Kay-Kay Park meyvesini vermeye başladı Zeytinburnu’nda. Çocuklar Zeytinburnu’nda eğleniyorlar, spor yapıyorlar, hayatın tadını çıkarıyorlar.

PLATES VE FİTNES SALONLARI ZEYTİNBURNU'NDA

Sayın Ömer Arısoy, Zeytinburnu’nda verdiği sözler tutuyor ve bir bir yerine getiriyor. Yalnız çocuklar ve gençler değil, Zeytinburnu’nu bayanlarında mutlu olacağı bir yer yapacağız demişti ve yaptı. Veliefendi, Merkez Efendi ve Gökalp’te Pilates salonlarıyla Zeytinburnu’lu kadınları sporla buluşturuyor.MARKA FUTBOL PAZARTESİ SAAT: 22:10’DA RUMELİ TV’DE !

Türkiye saatleri 22:10'u gösterdiğinde Rumeli TV’de Marka Futbol programında. Spor Adamı Ahmet Özer hazırlayıp sunuyor, Sportmen teknik direktör Serhat Güller, Futbol Akın Şatıroğlu ve bu haftadan itibaren sürekli sabit olarak katılacak Teknik Direktör Cihat Arslan yorumluyor.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

07 Aralık 2023 Perşembe
Keçiörengücün'de Hoca Değişikliği
07 Aralık 2023 Perşembe
Taner Taşkın ateş püskürdü
07 Aralık 2023 Perşembe
Kayserispor transfer yasağı aldı
07 Aralık 2023 Perşembe
Dursun Özbek : Tarih Yazacağız