03 Eylül 2018 Pazartesi

Denizlispor Teknik Direktörü Osman Özköylü, 4-0 mağlup oldukları Altınordu maçı ile ilgili utanç verici bir skor aldıklarını ve buraya gelen taraftarlarımıza layık olamadıklarını söyledi ve açıklamalarda bulundu...

TARAFTARIMIZA LAYIK OLAMADIK

Yeşil siyahlıların teknik direktörü Osman Özköylü, maç sonunda büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını söyledi.Geride kalan haftalarda hücum anlamında olmasa da savunmada takım olarak iyi olduklarını ifade eden Özköylü, “ Buraya gelene kadar sadece 1 gol yemiştik.

Beklentimiz buradan Adana Demirspor maçındaki gibi direnç gösterebilmekti. Maalesef oyuncularımız bugün sahaya gelmemiş gibilerdi. Galatasaray’ın dün Trabzon’da yaşadığını yaşadık.

O maçı soyunma odasında içime doğmuş gibi oyuncularıma da anlattım. İlk 20 dakikadaki kötü oyun maçın sonunu getirdi. Bir kişi eksik kalınca da böyle güçlü bir takıma karşı direnemedik.

İkinci yarıda skoru değiştirmek için hamleler yaptık ama olmadı. Bizim için utanç verici bir skor. Bizi desteklemek için buraya gelen taraftarlarımıza layık olamadık” dedi.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya-Trabzon maçı ertelendi
25 Ocak 2020 Cumartesi
Kara Kartal'ın çöküşü
25 Ocak 2020 Cumartesi
Galatasaray'da sular durulmuyor…
25 Ocak 2020 Cumartesi
Beşiktaş'ta sular durulmuyor
25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya'da imzalar atıldı