12 Mayıs 2012 Cumartesi

Milli Futbolcu Fatih Akyel,  yazılarıyla Türkiye'nin 1 Numaralı Futbol Sitesi Marka Futbol ‘da Sizler İçin Yazıyor. İşte Fatih Akyel’in  Fenerbahçe-Galatasaray Yazı Dizisi Sizlerle…

 

        ÖYLE BİR 90 DAKİKA Kİ

Malum  derbi maçı öncesi yöneticiler ortamı gerecek beyanatlar vermemesi çok güzel. Bu tip maçları solumuz her iki takımında formasını giymiş ve bu tip derbi maçlarında yıllarca oynamış Milli Futbolcu Fatih Akyel  olarak sonuç ne olursa olsun Fair-Play anlayışı içinde geçmesini Dostluğun kazanmasını herkes gibi bende temenni ediyor, Hak eden kazansın diyorum.

Müsabakaya gelecek olursak Galatasaray Kadıköy Şükrü Saraçoğlu’na yenemiyorsan yenilmeyeceksin parolasıyla geliyor. Fenerbahçe için ise tüm hesaplar kazanmak üzerine. Onun için Fenerbahçe daha istekli arzulu olacak. Seyircisi  avantajı arkasında favori Fenerbahçe kazanmak isteyecektir. Lakin Galatasaray’ın  kadro gücü ve Play-Oflarda dış saha performansı ortada.

Öyle bir 90 dakika ki nefeslerimizi kesecek yeri gelecek kalp atışlarımız hızlanacak, hop oturup hop ayağa kalkacağız, ama en sonunda bir taraf sevinç mutluluğu yaşayacak bir tarafta üzülecek. Üç İhtimalli bir maç olarak görüyorum. Doksan dakika her sonucu beraberinde getirir.

Tekrardan şunun altını çizmek istiyorum, Fair-Play anlayışı içinde geçmesini Dostluğun kazanmasını herkes gibi bende temenni ediyor, Hak eden kazansın diyorum.

SAYGILARIMLA .. FATİH AKYEL

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

01 Aralık 2023 Cuma
Vanspor'da Feyat Kıyak Mutluluğu
01 Aralık 2023 Cuma
Erol Can Akdağ sezonu kapattı
01 Aralık 2023 Cuma
Göztepe'den yeni proje
01 Aralık 2023 Cuma
Altay'da Profosyenel imza