19 Ekim 2022 Çarşamba

Renklerin çıkarları değil, futbolun kurallarının konuşulduğu Marka Futbol spor programı, her hafta Pazartesi sürpriz konu ve konularla Rumeli TV’de Türk Futboluna ışık tutuyor…

MARKA FUTBOL İZLEYENLERİ FUTBOLA DOYURDU

 Her hafta Pazartesi günleri Türkiye saatleri 22:10'u gösterdiğinde Rumeli Tv'de Marka Futbol programında Spor Adamı Ahmet Özer hazırlayıp sunuyor, Sportmen teknik direktör Serhat Güller ve Futbol Akın Şatıroğlu yorumladı.RONALDO MU ? MESSİ Mİ ? MARKA FUTBOL’DA YANITINI BULDU !

Marka Futbol spor programında  bu hafta futbol adamı Akın Şatıroğlu, teknik direktör Serhat Güller ve Anadolu’nun sesi Ahmet Özer, Ronaldo mu ? Messi mi? Yorumladı.

Ayrıca ekranlara Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ında yansıtarak özel yorumladı.

Futbol adamı Akın Şatıroğlu, Ronaldo derken, teknik direktör Serhat Güller ve Anadolu’nun sesi Ahmet Özer Messi dedi.ÜLKE PUANIMIZ TÜM AYRINTILARI İLE MARKA FUTBOL’DA !

Türk Futbolunun gelindiği noktayı ve guruplarımızdaki (Fenerbahçe, Trabzonspor, Başakşehir ve Sivasspor) takımların performansını yorumladı. Türkiye’miz son galibiyetlerle birlikte 29700 puanla 14.sıraya yükseldi.BEŞİKTAŞ TRABZONSPOR DERBİSİ ÖZEL YORUMLANDI

Beşiktaş-Trabzonspor maçı bol gollü geçti ancak kazanan çıkmadı. Süper Lig 10. haftasında oynanan Beşiktaş-Trabzonspor derbisi büyük heyecan sahne oldu. Dolmabahçe'de tıklım tıklım dolu tribünler önünde oynanan maçta gol yağmuru yaşandı ama iki takım da istediğini alamadı. Futbol adamı Akın Şatıroğlu, teknik direktör Serhat Güller ve Anadolu’nun sesi Ahmet Özer Yorumladı.

NOT: Haber video Galeri kısmından Marka Futbol ‘un 17 Ekim 2022 Pazartesi günkü canlı yayınını (1.Bölümünü) izleyebilirsiniz.

Haber Resim Galeri

Haber Video Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

07 Aralık 2023 Perşembe
Keçiörengücün'de Hoca Değişikliği
07 Aralık 2023 Perşembe
Taner Taşkın ateş püskürdü
07 Aralık 2023 Perşembe
Kayserispor transfer yasağı aldı
07 Aralık 2023 Perşembe
Dursun Özbek : Tarih Yazacağız