11 Mayıs 2023 Perşembe

2022-20223 futbol sezonunda TFF 1.Lig'de Şampiyon olarak Süper Lig'e çıkan Samsunspor'da Başkan Yüksel Yıldırım, yılın başkanı seçildi...

 
SAMSUNSPOR BAŞKANINA ANLAMLI ÖDÜL
 
Sporun ve sporcunun dostu olan spora vede sporcuya katkılarını esirgemeyen Samsunspor'da Başkan Yüksel Yıldırım'a anlamlı ödül.

 
YÜKSEL YILDIRIM YILIN BAŞKANI
 
Her yıl geleneksel hale dönüşen, bu sene ise 9'uncusu düzenlecek Türkiye'nin en prestijli  ödül töreni Marka Futbol ödül töreninde spora vede sporcuya desteklerinden ötürü Samsunspor'da Başkan Yüksel Yıldırım layık görüldü.

 
MARKA FUTBOL 2023 ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR
 
Spor Adamı  Anadolu'nun sesi Ahmet Özer idaresinde Türkiye'de bir ilke imza atarak, süper Lig'den 3.Lige kadar her yıl geleneksel hale gelen Türkiye ve dünya'da büyük ses getiren vede yankı uyandıran Marka Futbol 2023 ödül töreni  bu sene Kocaeli'de Kocaelispor'un ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
 
ÖDÜLLER KOCAELİ'DE SAHİPLERİNİ BULUYOR!
 
Marka Futbol seçimlerini bu sene taraftaara değilde üst düzey futbol adamlarından oluşan Jüri'ye seçtirdi. Üst düzey futbol adamlarından oluşan Jüri'de Spor Adamı Ahmet Özer, teknik direktör Volkan Demirel, Ertuğrul Sağlam ve Serhat Güller vede Avrupa Gol Kralı Tanju Çolak bulunuyor. 
 
KOCAELİ'YE 8 HAZİRAN'DA YILDIZLAR YAĞACAK
 
8 Haziran 20223 Perşembe günü saat 15:00'te özetle Kocaeli'de, Süper Lig'den 3.Lige lig lig yılın klüp başkanları, yılın teknik adamları, yılın en iyi 11'leri, yılın spor programları, yılın hakem ve hakem yorumcuları, onur ödülleri vede birçok dalda ödüller sahiplerini buluyor özetle Kocaeli'ye yıldızlar yağacak. 
 
Marka Futbol 2023 yılın ödül töreni 8 Haziran 2023 Perşembe günü Kocaeli'de, Türkiye saatleri: 15:00'i gösterdiğinde görkemli ve üst düzey katılımla sahiplerini buluyor.


 
Sürprizlere açık ol Türkiye…
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

07 Aralık 2023 Perşembe
Keçiörengücün'de Hoca Değişikliği
07 Aralık 2023 Perşembe
Taner Taşkın ateş püskürdü
07 Aralık 2023 Perşembe
Kayserispor transfer yasağı aldı
07 Aralık 2023 Perşembe
Dursun Özbek : Tarih Yazacağız