08 Temmuz 2021 Perşembe

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, “Kafamızdaki transferlerin bir kısmını gerçekleştirdik…

2-3 TRANSFER DAHA YAPACAĞIZ

 Başkan ve yönetimimize teşekkür ediyorum. Moral motivasyon çok iyi. Özellikle Samsun’da yaptığımız 5-6 günlük antrenmanlarda hem oyuncuların testlerini yaptık, hem de ne durumda olduklarını gördük. Son durumları bizi çok mutlu etti. Çünkü oyuncularımız arayı boş geçirmemiş” dedi.

Mehmet Altıparmak, “Erciyes kampımız kondisyon ağırlıklı olacak. Kampın bitiminde son gün Kayserispor ile hazırlık maçı oynayacağız. Bir sonraki kamp etabında ise daha fazla maç yapacağız. Onunla alakalı çalışmalarımızı yapıyoruz. İnşallah 4 Ağustos’ta Samsun’a döndüğümüzde çok daha hazır bir Samsunspor olacak. Bu arada istediğimiz ve düşündüğümüz 2-3 tane daha transfer var. Bu transferlerle alakalı çalışmalarımız da devam ediyor. Umarım sezonun başlamasına yakın ya da başlamadan bu transferler yapılacak, kampa katılacak ve aramıza girecekler. Biz de inşallah sezona çok hazır ve tam kadro olarak başlayacağız” diye konuştu.

Hazırlık maçlarıyla alakalı bir takvimlerinin olmadığını da dile getiren Teknik Direktör Altıparmak, “Bolu’da hangi takımlar olacak onu bilmiyoruz. Ama orada da en az 4 tane hazırlık maçı yapacağız. Samsun’a geri döndükten sonra da sezon açılışı şeklinde bir hazırlık maçı daha yapacağız” dedi.

 

Haber Resim Galeri

Haber Video Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

08 Temmuz 2021 Perşembe
Karşıyaka başkanını seçti
08 Temmuz 2021 Perşembe
Altınordu'da giden gidene
08 Temmuz 2021 Perşembe
Halil Akbunar Göztepe'de kaldı