15 Eylül 2022 Perşembe

2.Lig Beyaz Grup’ta zirve mücadelesi veren  ve şampiyonluk hedefleyen Şanlıurfaspor’daki bu başarı Marka Futbol’unda gözünden kaçmadı…

ŞANLIURFASPOR MARKA FUTBOL’DA

Şanlıurfaspor için gecesini güzndüzüne veren saygıdeğer başkan Emin Yetim telefon ile Marka Futbol’a canlı yayına bağlandı…


EMİN YETİM CANLI YAYINA BAĞLANDI

Şanlıurfaspor kulüp başkanı sayın Emin Yetim programa 22:30’da canlı telefon bağlantısı ile katıldı. Şanlıurfaspor’u ve hedeflerini açıkladı. Başkanı sayın Emin Yetim, Taraftara ve camiaya seslendi.

Şampiyonluk yolunda birlik ve beraberliğin ne denli önemli olduğunu vurgulayan başkan Emin Yetim sezon sonunda üst lige çıkmayı hedeflediklerini belirtti.

Marka Futbol, canlı yayında da çok güzel bir Şanlıurfaspor havası estirdi.

Marka Futbol spor programı, her hafta Pazartesi sürpriz konu ve konularla Rumeli Tv'de Türk Futboluna ışık tutuyor…

 

MARKA FUTBOL 5.BÖLÜMÜ NEFESLERİ KESTİ

 

Pazartesi günleri Türkiye saatleri 22:10'u gösterdiğinde Rumeli Tv'de Marka Futbol programında Spor Adamı Ahmet Özer hazırlayıp sunuyor, Sportmen teknik direktör Serhat Güller ve Futbol Adamı Adnan Çoban ve Akın Şatıroğlu yorumluyor.

Türk Futbolunun nabzını tuttu. İzleyebilirsiniz paylaşabilirsiniz. Soru, görüşleriniz ve düşünceleriniz bizler için önemli.

NOT: Haber video Galeri kısmından Marka Futbol ‘un 12 Eylül 2022 Pazartesi günkü canlı yayınını (5.Bölümünü) izleyebilirsiniz.
 

Haber Resim Galeri

Haber Video Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

28 Eylül 2022 Çarşamba
Göztepe işte yeni teknik direktörü
28 Eylül 2022 Çarşamba
Yılmaz Vural Marka Futbol'da