20 Eylül 2012 Perşembe

ŞANLIURFASPOR YANDI.. NALLARI DİKECEK..
Geçen sezon Giresunspor’un ardından Boluspor’danda kovularak üst üste iki takımdan kovularak rekor kıran Rüzgara göre Yel Veren Bahri Kaya, Şanlıurfaspor’un yeni teknik direktörü oldu. Kemal Saracoğlu ve yönetim kurulu hayatının hatasını yaptı koltuğunu da riske attı.Geçen sene Sezona Giresun’da başlayan ilk galibiyetini ligin 16.cı haftasında alan yanlış duymadınız ligin 16.cı haftasında İstanbul Güngören deplasmanında alan Ligin 22. Haftasında Giresunspor’dan postalanan Bahri Kaya , 24.cü haftada Boluspor başına Giresunspor’da 6 Aydan öte başkanlıktan öteye geçemeyen  Malum Zat dayatması ile getirilen Bahri KAYA  Boluspor’danda kovulmuştu.

Boluspor, Yeni yönetimin Bahri Kaya’yı rezil etmemek için her ne kadar kovduk demese de işin aslı Rüzgara göre yel veren Bahri KAYA Boluspor’danda kovuldu.

Rüzgara Göre Yel Veren Bahri Kaya’nın kovulma sebebi ise,  23.Haftanın sonunda Boluspor’u 5.sırada ve  takipçisi Adanaspor’un 5 Puan gerisinde alan Bahri Kaya,  34.haftanın sonunda 7.sırada tamamlayarak cepteki Play-Off’ada kalamaması Bahri Kaya’nın kovulmasına sebep olmuştu.


KEMAL SARACOĞLU Ş.URFAYI 2.LİGEMİ HAZIRLIYOR ?

Rüzgara Göre Yel Veren Bahri Kaya’nın  imza atması ile birlikte, Kemal Saracoğlu başkanlığındaki Şanlıurfaspor için futbol kamuoyunu ve bilhassa futbol adamlarının ortak görüşü Kemal SARACOĞLU şimdiden Şanlıurfaspor’u acaba 2.Lig  Beyaz yada Kırmızı Grup’a mı hazırlıyor diye söylentiler giderek artmakta.

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

05 Eylül 2023 Salı
Bence Galatasaray iyi değil
05 Eylül 2023 Salı
FENERBAHÇE YÜZDE 50'SİNDE
05 Eylül 2023 Salı
Bursaspor'un işte yeni hocası