05 Aralık 2015 Cumartesi

Spor Toto 3.Lig 1.Grup'ta mücadele Altay'ın gösterdiği bu büyük başarıda kuşkusuz en büyük pay teknik direktör Serdar Sabuncu'nun.
 
SERDAR SABUNCU İLE ALTAY YENİDEN DOĞUYOR

 
Transfer tahtası kapalı olan Altay'ın, gelir kaynaklarına el konulmuş ve tarihinin an kötü dönemlerini yaşarken, adeta teknik direktör Serdar Sabuncu ile yeniden doğuyor.

ALTAY'IN ''SERDAR HOCASI'' VAR !!!

 
 
Teknik direktör Serdar Sabuncu, Altay'da alt yapıdan 22 oyuncuyu A takıma kazandırdı.


Yaş ortalaması ise 19.6 ile şuan Altay Türkiye'nin en genç yaş ortalamasına sahip takımı oluşturdu ve Altay'ın yaşamış olduğu badirelerine ve zor durumlarına adeta ilaç oldu.Bir çok otoritenin sezon başı bu takım paraşütsüz küme düşer dediği ve hiç şans tanımadığı Altay, teknik direktör Serdar Sabuncu yönetiminde lig'de çıktığı 16 maçta, 7 galibiyet, 4 beraberlik elde ederek topladığı 25 puanla şampiyonluk mücadelesi veriyor.
SERDAR SABUNCU İLE ALTAY GÜZEL GÜNLERE

Teknik direktör Serdar Sabuncu, 2008-2009 futbol sezonunda Altay'da 16. Yaş grubu hocasıyken, Türkiye 16. Yaş grubunda Beşiktaş'ı finalde yenerek Türkiye şampiyonu olmuştu.


O zaman ki kadroda ise şimdilerde Süper Lig'de adından söz ettiren (Okay Yokuşlu, Aytaç Kara, Süleyman Özdamar ve Ogulcan Gökçe) gibi futbolcuları Türk Futboluna kazandırmıştı.
Yıl 2015 şimdi ise, sezon başı hoca bizi kümede bırak yeter dedikleri Altay, kısıtlı imkan ve olanaklarda teknik direktör Serdar Sabuncu'nun sihirli dokunuşları ve göstermiş olduğu performans ile taraflı tarafsız her kesimin takdirini topluyor.Sezon sonu neleri beraberinde getirir bilinmez lakin şu bir gerçek ki;  Serdar Hoca, kısıtlı imkan ve olanaklarda Altay'da yapmış olduğu yenilikler ile şimdiden gönüllerin şampiyonu olmayı başardı ve Türk Futbolu açısından ilerisi için umut vadeden teknik adamlar listesine şimdiden adını yazdırdı. YOLUN AÇIK OLSUN SERDAR SABUNCU 


YOLUN AÇIK OLSUN ALTAY

 
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya-Trabzon maçı ertelendi
25 Ocak 2020 Cumartesi
Kara Kartal'ın çöküşü
25 Ocak 2020 Cumartesi
Galatasaray'da sular durulmuyor…
25 Ocak 2020 Cumartesi
Beşiktaş'ta sular durulmuyor
25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya'da imzalar atıldı