19 Ekim 2022 Çarşamba

Murat Sancak Başkanlığında Adana Demirspor’un çıkışı ve rakip kim olursa olsun oynattığı pozitif futbol teknik direktör Serhat Güller’in gözünden kaçmadı ve önemli açıklamalarda bulundu.

SERHAT GÜLLER : ADANA DEMİRSPOR NEDEN ŞAMPİYON OLMASIN !

Tecrübeli ve sportmen teknik direktör Serhat Güller, ‘’ İki şeyin altını çizmek istiyorum, birincisi çok iyi bir yönetimi ve başkanı var. Başkan Murat Sancak Adana Demirspor takımına her şeyini veriyor. Maddi ve manevi haricinde zamanını da veriyor. diye sözlerine başladı.

 ''ADANA DEMİRSPOR ŞAMPİYONLUĞA UZAK DEĞİL''

Serhat Güller: ‘’Bir kulüp için teknik direktör ve futbolcular için çalışma şartlarını çok iyi ayarlamış bir takım Adana Demirspor. Maddi durumuyla da iyi ve iyi bir ekip oluşturmuş. Geçtiğimiz yılda vardı bu kadro, geçen yılki hocaları ile de devam ediyorlar ve  bir istikrar yakaladılar vede doğal olarak ortaya iyi sonuçlar çıkmalı vede çıkıyor. Bence şampiyonluğa çok uzak değil Adana Demirspor. Yeter ki bu istikrarını devam ettirsinler’’ dedi.

MARKA FUTBOL'DA, ''GÜLLER AÇIYOR GÜLLER''



Serhat Güller, her pazartesi 22:10'da Rumeli Tv ekranlarında yayınlanan Marka Futbol'da.

ANADOLU'NUN SESİ AHMET ÖZER RUMELİ'DE !

Anadolu’nun sesi futbol Adamı Ahmet Özer, Her hafta Pazartesi günleri Türkiye saatleri 22:10'u gösterdiğinde Rumeli TV’de Marka Futbol programında.

AKIN ŞATIROĞLU'DA MARKA FUTBOL'DA !

Tarihi Kahramanlıklarla dolu, Kulüp başkanlığı döneminde Elazığspor ile 34 maç hiç yenilmeyen dönemim efsane efsane başkanı Akın Şatıroğlu, Pazartesi akşamları Türkiye Saatleri 22:10’u gösterdiğinde Marka Futbol ’da. 



MARKA FUTBOL HER PAZARTESİ 22:10'DA RUMELİ TV'DE

Hepsi ve daha fazlası her hafta Pazartesi akşamları Türkiye saatleri 22:10'u gösterdiğinde Rumeli TV’de Marka Futbol programında. Spor Adamı Ahmet Özer hazırlayıp sunuyor, Sportmen teknik direktör Serhat Güller ve Futbol Akın Şatıroğlu yorumluyor.



CİHAT ARSLAN'DA MARKA FUTBOL'DA !

Bu haftadan itibaren sabit yorumcu olarak Teknik Direktör Cihat Arslan’da Marka Futbol’a katılıyor ve her hafta Teknik Direktör Cihat Arslan Marka Futbol’da haftayı yorumlayacak.



 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

03 Aralık 2022 Cumartesi
1.Lig'de yılın başkanı Murat Özkaya
03 Aralık 2022 Cumartesi
3.Lig'de yılın başkanı Alim Emiroğlu
03 Aralık 2022 Cumartesi
2.Lig'de yılın başkanı Emin Yetim
03 Aralık 2022 Cumartesi
Volkan Demirel'e anlamlı ödül