13 Ekim 2022 Perşembe

Renklerin çıkarları değil, futbolun kurallarının konuşulduğu Marka Futbol spor programı, her hafta Pazartesi sürpriz konu ve konularla  Rumeli Tv'de Türk Futboluna ışık tutuyor…

 
MARKA FUTBOL İZLEYENLERİ FUTBOLA DOYURDU
 
 Her hafta Pazartesi günleri Türkiye saatleri 22:10'u gösterdiğinde Rumeli Tv'de Marka Futbol programında Spor Adamı Ahmet Özer hazırlayıp sunuyor, Sportmen teknik direktör Serhat Güller ve Futbol Akın Şatıroğlu yorumladı.


 
MARKA FUTBOL DÜNYA ŞAMPİYONU AMPÜTELERİMİZİ YORUMLADI
 
Marka Futbol spor programında  bu hafta Ampüte Milli Takımın Dünya kupasını  kazandığı Angola maçını ve kupayı alışını ekranlara yansıtarak özel yorumladı.

 
MARKA FUTBOL EURO 2024 GRUPLARI YORUMLADI

 
Ayrıca, EURO 2024 Avrupa Şampiyonu kuralarının çekilmesinin atdından A Milli Takım ve Türk Futbolunun gelindiği noktayıve grubupları yorumladı.


 
MARKA FUTBOL SÜPER LİG VE 1.LİG'DE HAFTAYI YORUMLADI
 
Haftanın maçlarını, tartışmalı kararları, maçlardaki diziliş 11'ler, taktik ve teknik anlayışı  Spor Adamı Ahmet Özer, Sportmen teknik direktör Serhat Güller ve Futbol Akın Şatıroğlu yorumladı.
 
Sportmen teknik direktör Serhat Güller, yetkili birinin tartışmalı pozisyonlarda kamuoyunu aydıntması gerekir dedi.

 
NOT: Haber video Galeri kısmından Marka Futbol‘un 10 Ekim2022 Pazartesi günkü canlı yayınını (9.Bölümünü) izleyebilirsiniz.

Haber Resim Galeri

Haber Video Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

07 Aralık 2023 Perşembe
Keçiörengücün'de Hoca Değişikliği
07 Aralık 2023 Perşembe
Taner Taşkın ateş püskürdü
07 Aralık 2023 Perşembe
Kayserispor transfer yasağı aldı
07 Aralık 2023 Perşembe
Dursun Özbek : Tarih Yazacağız