18 Nisan 2012 Çarşamba

Geçen hafta sonu ziyaret için Karaburun’daydım. Burası havası, denizi ve doğasıyla beni çok etkiledi . Kaldığım iki gün boyunca beni ve ailemi ağırlayan Astoria Otel’in yetkilisi Talat beyle yaptığımız sohbet dönüp dolaşıp futbola geldiğinde kendisine bu kadar temiz bir havanın, bol oksijenin ve sıfır nemin olduğu bir yerin sporcular için bulunmaz bir kamp yeri olabileceğini belirttim. Kendisi de zaten sadece Astoria Otel olarak 1992 yılından bu yana yaklaşık 150 futbol kulübünü ağırlamış olduğunu,  buraların yüksek oksijenli ve sıfır nemli oluşunun hazırlık kampı yapan sporcular için tıbben de çok uygun olduğunu belirtti.

 

Kendilerinin de Astoria Otel olarak, servis ve hizmetlerinde tamamen organik besinler kullanarak ve kalori hesapları yapılarak hazırlanan menüleri  ile kamp yapan sporcuların bu ortamdan maksimum fayda sağlamalarında ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.  

 

 

Bugüne kadar Altay, Karşıyaka, Bucaspor, Göztepe, Vestel Manisaspor, İzmirspor, Menemen Belediyespor, Nazillispor, Adana Demirspor , İzmir Fenerbahçe futbol okulları gibi birçok kulübün hazırlık kampı için kendilerini seçtiğini özellikle belirtirken yeni kamp dönemine hazır olduklarını belirtti.

Bende derim ki bu kadar güzel bir ortamda kamp yapmak için geç kalmayın.

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

01 Aralık 2023 Cuma
Vanspor'da Feyat Kıyak Mutluluğu
01 Aralık 2023 Cuma
Erol Can Akdağ sezonu kapattı
01 Aralık 2023 Cuma
Göztepe'den yeni proje
01 Aralık 2023 Cuma
Altay'da Profosyenel imza