05 Nisan 2023 Çarşamba

Trabzonspor'da hareketli dakikalar. Trabzonspor teknik direktörlük için kolları sıvadı ve sağlam adımlarla ilerlemeyi düşünüyor...
 
TRABZONSPOR'DAN SAĞLAM HAMLE
 
Trabzonspor'da, Orhan Ak'ın istifasıyla boşalan teknik direktörlüğe gelen ilk isim Tarihi kahramanlıklarla dolu Ertuğrul Sağlam oldu.

 
Geçtiğimiz günlerde, Yeşil Sahalar Ertuğrul Sağlam'ı özledi haberiyle kulüpler bazında çok ses getiren ve büyük yankı uyandıran spor adamı Ahmet Özer, Trabzonspor'un çok iyi ve yerli yerinde karar verdiğini Tarihi kahramanlıklarla dolu Ertuğrul Sağlam ile Trabzonspor'un anlaşmasının an meslesi olduğunu belirtti.
 
''TRABZON'UN YENİ YÖNETİMİNİ KUTLAMAK GEREK''
 
Spor adamı Ahmet Özer, Trabzonspor'un yeni başkanı Ertuğrul Doğan ve yönetimini kutlamak ve ayakta alkışlamak gerek. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam tercihi çok doğru ve yerli yerinde mükemmel seçim olacak. Ertuğrul Sağlam tercihinin Trabzon'a ve Türk futboluna çok katkı sağlayacağını şimdiden Trabzon başta olmak üzere tüm Türkiye'de heyacan getireceğini söyledi.
 
Tarihi kahramanlıklarla dolu Ertuğrul Sağlam ile Trabzonspor'un anlaşması halinde ise Bordo-Mavi'li camianın gelecek sezonlarda uyum içerisinde çalışarak, Trabzonspor'un süper lig'de uzun süre şampiyonluklara ambargo koyacağının altını çizdi.
 
Edirne'den Ardahan'a taraflı tarafsız her kesimin saygınlığını kazanan ve Türk futboluna adını altın harflerle yazdıran Tarihi kahramanlıklarla dolu Ertuğrul Sağlam, Trabzonspor'a çok yakışacak.
 
''TARİHİ KAHRAMANLIKLARLA DOLU ADAM ERTUĞRUL SAĞLAM''
 
Gerek futbolculuğunda gerekse de teknik adamlığında, en ufacık lekesi, defosu bulunmayan, işini çok doğru yapan milyonların gönlünde taht kuran ender isimlerdendir Ertuğrul Sağlam.
 
Görev aldığı, çalıştığı, gittiği her yerde duruşu, ALLAH vergisi üstün futbol zekası, dürüstlüğünden çalışkanlığından ve ahlak'ından asla ödün vermeyen, gittiği her yerde başarılar ve iz bırakan isimdir Ertuğrul Sağlam. Ve Türkiye'de Yeşil Sahalar Ertuğrul Sağlam'ı özledi. Tarihi kahramanlıklarla dolu Ertuğrul Sağlam, Trabzonspor'a çok yakışacak. Haydi hayırlısı.
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

04 Ocak 2024 Perşembe
Esenler Erokspor İddialı
04 Ocak 2024 Perşembe
Marco Paixao Şanlıurfaspor'da
03 Ocak 2024 Çarşamba
Pazarspor'da yeni hoca belli oldu
03 Ocak 2024 Çarşamba
Bursa'da Seçim
03 Ocak 2024 Çarşamba
Türkiye'de temel sorun prim