29 Ağustos 2013 Perşembe

Futbolun havasını solumuş tozunu yutmuş, sizlerin de beğenerek okuduğu Ferhat Direkçi, Yazdı. İşte Spor adamı Ferhat Direkçi’nin kaleminden ''Türk Futbolu Acınacak halde Bravo Volkan Şen'' yazısı sizlerle..


TÜRK FUTBOLU ACINACAK HALDE BRAVO VOLKAN ŞEN
 
Türkiyede futbol bazı kendini bilmez futbol fukarası futbol cahili insanların elinde oyuncak oldu..Türkiyede insana değer verilmediği için insanlık parayla ölçüldüğü için her parası olan o derecede aklınında çok olduğunu sanmaya başladı..hani bir söz vardır..'üstünde elbisesi var ama içinde adam yok' diye ,işte bizim türk futbolunu yönetenlerin çoğu aynı böyle..Üzerlerindeki elbiseye bakınca adam sanırsınız..ama içinde bomboş bir beyin olan heykelcik..gibiler.
 Volkan şen küfürü yiyince sahayı terketmiş...çok iyi yapmış..onu alnından öpüyorum..YETER..Futbolcuda insan ,sahaya futbol oynamaya çıkıyor küfür yemeye değil..Yıllarca bende bizim gibi milyonlarca futbolcu küfür yedik..yemeyede devam ediliyor..Rant uğruna gelen federasyon başkanları bile buna çözüm getiremediler..

 SAYIN İbrahim Hacıosmanoğluda çıkmış..sahada misket oynanmıyor sahayı terketmesi yanlış diyor..Sen çık sahaya anana bacına bir küfredilsin bakalım ne düşünürsün..yıllardır futbolculara yapılan bu muameleye umarım volkanın tepkisi bir sonuç getirir.
 Evet şu var futbolcu soğukkanlı olacak,gelen tepkilere cevap vermeyecek,sadece oyununu düşünecek evet bunlar doğru doğruda makinamı bu ..bazı futbolcular manevi değeri yüksek insanlardır..Volkanın bir tepki vermesi neden normal karşılanmaz..sayın Hacıosmanoğlu sende şirin gözükmek için diğer abuk subuk başkanlara benzedin halbuki senden çok umutluydum çok..Demekki o koltuğa oturunca herşey değişiyor..izmir marşıyla gelip mehter marşıyla giden çok başkan oldu..FUTBOLCUNA SAHİP ÇIKSANA...AMA NERDE SENDE O YÜREK..

 SEYİRCİYEDE BİR KAÇ LAFIM VAR..Yazık..hiç yakışmadı ...sen karınla tartışacaksın gelip futbolcuya küfredeceksin..işlerin bozulacak futbolcuya küfredeceksin..ama sende haklısın nasılsa seni onaylayacak başkanın var arkanda..

  Trabzonspor  böylemi yarışacaksın galatasarayla beşiktaşla fenerbahçeyle..
  En çok şampiyon olmasını istediğim takım Trabzonspor..inanın yürekten istiyorum..ama şu son olay beni soğuttu..En çokda başkana kızdım..Futbol cahili..

 Başımızda bir Demirören varki o kafada akıl dolu sanıyor..tın...TÜP de gaz var demirörenin kafasında hava var..omu çözüm getirecek bu işlere..kendini toparlamayı beceremiyen..beşiktaşın içine eden bu adammı çözüm getirecek..futbolu bilenler buna bilmem nereleriyle gülüyor...ATANMIŞ FEDERASYON BAŞKANI....otur otur kalk kalk yürü yürü..uzaktan kumandalı...
  Ben bir futbol adamı olarak VOLKAN a yapılanı kınıyorum..hacıosmanoğlunu ise her lafını takip edeceğim..ben onu diğer başkanlara örnek olur diye düşünüyordum ama yanılmışım...

 Sayın Hacıosmanoğlu..şöyle bir dön düne bak..ne başkanlar geldi geçti..taraftara yaranmaya devam eder açıklamalar yaparsan seninde sonun farklı olmaz...

BAK ORDUSPOR çok uzakta değil..sevgili şovmen başkanı uçtu uçtu şimdi tıs yok..
 uyarmak istedim...VOLKAN ŞEN...SENİ ALNINDAN ÖPÜYORUM...keşke her futbolcu senin kadar duyarlı olsa....
 TÜRK FUTBOLU RAYDAN ÇIKTI GİDİYOR..İNŞALLAH İÇİNDEKİLERLE BERABER BİR YERLERE TOSLAMAZ...MAKİNİST ACEMİ..

 İSTASYON ŞEFLERİ İSE  KÖR...YOLCULARDA KÖRÜ KÖRÜNE BUNLARA İNANMIŞ GİDİYOR TIK YOK...ALLAH SONUNU HAYIRETSİN..

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

01 Aralık 2023 Cuma
Vanspor'da Feyat Kıyak Mutluluğu
01 Aralık 2023 Cuma
Erol Can Akdağ sezonu kapattı
01 Aralık 2023 Cuma
Göztepe'den yeni proje
01 Aralık 2023 Cuma
Altay'da Profosyenel imza