11 Mayıs 2023 Perşembe

UFUK GEZEROĞLU'NA ANLAMLI ÖDÜL
 
'Türk Futboluna sayısız yıldızları kazandıran Türkiye'nin ilk Futbol Menejeri Ufuk Gezeroğlu'na, bir ömür boyu yaşam Onur Ödülü takdim edilecek.

 
Türk Futboluna sayısız yıldızları kazandıran Ufuk Gezeroğlu, şimdilerde ise Kuşadasıspor'da ikinci başkanlık yapıyor ve Türk Futboluna yeni yıldızları kazandırmak için gecesini gündüzüne katıyor.

 
MARKA FUTBOL 2023 ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR
 
Spor Adamı  Anadolu'nun sesi Ahmet Özer idaresinde Türkiye'de bir ilke imza atarak, süper Lig'den 3.Lige kadar her yıl geleneksel hale gelen Türkiye ve dünya'da büyük ses getiren vede yankı uyandıran Marka Futbol 2023 ödül töreni  bu sene Kocaeli'de Kocaelispor'un ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
 
ÖDÜLLER KOCAELİ'DE SAHİPLERİNİ BULUYOR!
 
Marka Futbol seçimlerini bu sene taraftaara değilde üst düzey futbol adamlarından oluşan Jüri'ye seçtirdi. Üst düzey futbol adamlarından oluşan Jüri'de Spor Adamı Ahmet Özer, teknik direktör Volkan Demirel, Ertuğrul Sağlam ve Serhat Güller vede Avrupa Gol Kralı Tanju Çolak bulunuyor. 
 
KOCAELİ'YE 8 HAZİRAN'DA YILDIZLAR YAĞACAK
 
8 Haziran 20223 Perşembe günü saat 15:00'te özetle Kocaeli'de, Süper Lig'den 3.Lige lig lig yılın klüp başkanları, yılın teknik adamları, yılın en iyi 11'leri, yılın spor programları, yılın hakem ve hakem yorumcuları, onur ödülleri vede birçok dalda ödüller sahiplerini buluyor özetle Kocaeli'ye yıldızlar yağacak. 
 
Marka Futbol 2023 yılın ödül töreni 8 Haziran 2023 Perşembe günü Kocaeli'de, Türkiye saatleri: 15:00'i gösterdiğinde görkemli ve üst düzey katılımla sahiplerini buluyor. 
 
Sürprizlere açık ol Türkiye…
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

04 Ocak 2024 Perşembe
Esenler Erokspor İddialı
04 Ocak 2024 Perşembe
Marco Paixao Şanlıurfaspor'da
03 Ocak 2024 Çarşamba
Pazarspor'da yeni hoca belli oldu
03 Ocak 2024 Çarşamba
Bursa'da Seçim
03 Ocak 2024 Çarşamba
Türkiye'de temel sorun prim