17 Kasım 2022 Perşembe

Bölgesel Amatör Lig (BAL LİGİ) 9.Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren lider Viven Bornova FK'dan örnek davranış...
 
VİVEN BORNOVA FK ÖRNEK TEŞKİL EDİYOR
 
lider Viven Bornova FK, bu pazar günü (20 Kasım 2022) Saat:14:00'te oynanacak Çiğli Belediyespor müsabakasına Lösemili Çocuklar için çıkacak.VİVEN BORNOVA FK'DAN ÇOK DUYARLI PAYLAŞIM !

 
HAYDİ BORNOVA PAZAR GÜNÜ MAÇA !

 


VİVEN BORNOVA'NIN ADAM BAŞKANI ALİM EMİROĞLU VAR !
 
Viven Bornova FK Başkanı  Alim Emiroğlu,kulüplerin son durumundan bahsederek , başkanlık makamının büyük sorumluluk gerektirdiğini söyledi.
 
 Emiroğlu,bazı başkanların kulüplerine para vermeden  bir şeyler kazanmak istediğini vurgulayarak,” Kimse yanlış anlamasın ama böyle başkanlık olmaz.. Sonuçta o çocukların emekleri ve alın teri var. Oradan çocuklar ümit edip ailelerine bir şeyler gönderiyorlar. Paran yoktur gönül veriyorsundur o zaman başkan olursun ama başkanlığın sorumluluklarını bilmek gerekir.  30 tane evine ekmek götürmek zorunda olan insan var. Başkanlar ona göre sorumluluk almalı. Yapacak olanlar başkan olsun. Gücü olanlar gelsin ki bu çocuklar haklarının karşılığını alsınlar. “diye konuştu.
 
BİZİM TEK HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK
 
Tüm takımın ücretlerinin ve alacaklarının ödendiğini belirten Emiroğlu,  “Amerika’yı yeniden keşfetmeye gerek yok. Ben bu senenin kadrosunu değil. 3. Ligin kadrosunu kuruyorum. Ben futbolcunun bana bir şey demeden ne dediğini anlayabilen bir başkanım. O yüzden biz önümüzdeki seninin takımını kurduk. İllla ki takviyeler olur, her kulüpte ama bir kaç tane olur. Futbolcularımız istediklerini verirlerse, şampiyon olmak için yola çıktık, Takdir Allahın . Bu istediklerimiz olursa, bizim tek hedefimiz şampiyonluk. Bornova’ya bunu armağan etmek istiyoruz. “ ifadelerine yer verdi.
 
Alim Emiroğlu,  Viven Bornova’nın profesyonel liglerde yarışma gibi bir hedefi olduğunu hatırlatarak,  “Tek söyleyeceğim şey, bize destek versinler. Heyecanımız büyük. Başaracağımıza inanıyoruz. Ama dediğim gibi ben her zaman söylüyorum, tek başına hiç kimse hiç bir şey yapamaz. Biz bir aileyiz, taraftarıyla, malzemecisiyle, yöneticisiyle, futbolcusuyla,  teknik kadrosuyla. O yüzden biz kenetleneceğiz. Bornovaspor Allah nasip ederse süper lige kadar çıkacak. Hedefimiz bu.” dedi.


 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

03 Aralık 2022 Cumartesi
1.Lig'de yılın başkanı Murat Özkaya
03 Aralık 2022 Cumartesi
3.Lig'de yılın başkanı Alim Emiroğlu
03 Aralık 2022 Cumartesi
2.Lig'de yılın başkanı Emin Yetim
03 Aralık 2022 Cumartesi
Volkan Demirel'e anlamlı ödül