28 Eylül 2022 Çarşamba

Renklerin çıkarları değil, futbolun kurallarının konuşulduğu Marka Futbol spor programı, her hafta Pazartesi sürpriz konu ve konularla  Rumeli Tv'de Türk Futboluna ışık tutuyor…
 
YILMAZ VURAL MARKA FUTBOL'DA
 
Türk Futbolunun efsanevi teknik direktörlerinden Yılmaz Vural, Marka Futbol spor programına telefonla yayına canlı bağlanarak gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu...

YILMAZ VURAL MİLLİ TAKIMDA !
 
Teknik Direktör Yılmaz Vural, A Milli Takımda çalışmayı arzuladığını ve Futbol Federasyonu başkanı kendisine Hamit Altıntop'un teknik direktör alımına baktığını söyledikten sonra Hamit Altıntop'u aradığını vede göreve talip olduğunu söyledi. Hamit Altıntop'unda A Milli takım teknik direktörlük sıralamasında ilk sırada olduğunu söyledi.Marka Futbol spor programında  A Milli Takım ve Türk Futbolunun gelindiği noktayı yorumladı.


 

Teknik Direktör Yılmaz Vural, Türk futbolunun kanayan yaralarını Marka Futbol'da açıkladı ve reçeteyi sundu.

Her hafta Pazartesi günleri Türkiye saatleri 22:10'u gösterdiğinde Rumeli Tv'de Marka Futbol programında Spor Adamı Ahmet Özer hazırlayıp sunuyor, Sportmen teknik direktör Serhat Güller ve Futbol Akın Şatıroğlu yorumluyor.
 
Süper Lig ve 1.Lig’de Haftanın oynan maçlarının yorumlandığı, sıcak gelişmelerle, öne çıkan olaylarla, canlı bağlantılarla ve gündeme dair olaylarla Tür Futboluna ve futbol severlere ayrı bir renk katıyor.

 
NOT: Haber video Galeri kısmından Marka Futbol ‘un 26 Eylül 2022 Pazartesi günkü canlı yayınını (Yılmaz Vural Bölümünü) izleyebilirsiniz.
 

Haber Resim Galeri

Haber Video Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

07 Aralık 2023 Perşembe
Keçiörengücün'de Hoca Değişikliği
07 Aralık 2023 Perşembe
Taner Taşkın ateş püskürdü
07 Aralık 2023 Perşembe
Kayserispor transfer yasağı aldı
07 Aralık 2023 Perşembe
Dursun Özbek : Tarih Yazacağız