18 Şubat 2013 Pazartesi

Marka Futbol ailesine Çankırı ve Çankırıspor sevdalısı kardeşimiz İsmail Arı'da Çankırı'dan katıldı ve Çankırısporu yazıyor. İşte ismail Arı'nın kaleminden ilk yazı dizisi ''YÖNETİME DEĞİL ARMAYA AŞIĞIZ'' yazısı sizlerle..YÖNETİME DEĞİL ARMAYA AŞIĞIZ

Öncelikle bana bu fırsatı sunan Ahmet Özer abime ve Marka Futbol ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Onlar sayesinde Çankırıspor'umuzu ve onun yaz kış hep yanında olan cefakar taraftarının yaşadığı zorlukları yönetime karşı olan haklı mücadelelerini yazma fırsatı buldum.

Yönetime karşı olan haklı mücadele dedim çünkü çoğunuzda biliyorsunuzki yönetim sürekli taraftarla uğraş içerisinde hatta geçen hafta Sakaryaspor maçı sonrası futbolcuları bile tribüne göndermedi.

Yönetimin Pendik maçında taraftarın küfür ettiği gerekçesiyle futbolcuların taraftarı protesto ettiğini iddaa etmesine rağmen konuştuğumuz birkaç futbolcu ise gelmek istediklerini fakat yönetimin ve hocanın kendilerini engellediğini söylüyor. Bir futbolcumuz ise '' Biz İşçiyiz Onlar Patron Dediklerini Yapmak Zorundayız''demeside bunu zaten doğrulamaktadır. Sürekli taraftarını ceza yazmakla tehdit eden Sevda Başkan geçtiğimiz günlerde biçok taraftarımıza ceza yazdırmıştır. Yönetim artık takımı şahsi malı gibi görmekten vazgeçip şehrin takımı olduğunu kabullenmelidir.Taraftarla el ele verip Çankırıspor'umuzu hakettiği yerlere getirmelidir. Eğer siz yönetim olarak bilet fiyatını 10 TL yapıp parası olan gelsin derseniz, taraftara siz gelmesenizde olur size ihtiyacımız yok derseniz,onlara ceza yazdırmaya çalışırsanız onların size karşı isyan etmesinede tepki gösteremezsiniz. Tepki gösterdiği için Çankırı'daki taraftarı başka ildeki taraftarlarımıza belediyenin taraftarı diye tanıtamazsınız.

Sayın Sevda Başkanım bu taraftar sizden öncede vardı şimdide var ve her zamanda takımının yanında olacaktır. Kimse bu taraftarı yıldırmaya çalışmasın bu taraftar Çankırıspor'a gönülden bağlı ve hiç kimsenin baskısıyla takımına verdiği desteği bırakmayacaktır.Yönetim taraftara tehdit savurmayı bırakıp taraftarının arkasında duran bi yönetim olana kadar taraftar kendilerini istifaya çağırmaya devam edecektir.

Bu takıma canı gönülden destek veren başta Erinç Vahapoğlu, Hidayet Çakır, Serhat Recep, Furkan Toprakçı ve Murat Dönmez olmak üzere birçok ismini sayamadığım abilerime kardeşlerime haklı davalarında başarılar diliyorum.

 Ayrıca başta İstanbul ve Ankara olmak üzere diğer bütün illerdeki Çankırıspor'a gönül verip destekleyen bütün taraftarlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

01 Aralık 2023 Cuma
Vanspor'da Feyat Kıyak Mutluluğu
01 Aralık 2023 Cuma
Erol Can Akdağ sezonu kapattı
01 Aralık 2023 Cuma
Göztepe'den yeni proje
01 Aralık 2023 Cuma
Altay'da Profosyenel imza